"Bayern" išsigelbėjo prieš "Stuttgart", "Borussia" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos 17-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Miuncheno "Bayern" vėl turėjo rimtų problemų siekiant iškovoti pergalę. Bavarai tik minimaliu skirtumu palaužė namuose žaidusį "Stuttgart".

Bavarai dominavo rungtynėse, tačiau itin daug pavojingų progų neturėjo. Vis dėlto į pergalę svečius atvedė Thomas Mulleris, 79-ąją minutę baudos aikštelėje gavęs perdavimą iš Kingsley Comano ir puikiu smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką.

"Stuttgart" pačioje susitikimo pabaigoje galėjo atimti taškus iš šalies čempionų, tačiau per pridėtą laiką auksiniu šansu nepasinaudojo Chadracas Akolo, nesugebėjęs realizuoti 11 metrų baudinio.

Tai trečioje pergalė paeiliui, kurioje "Bayern" laimi identišku rezultatu - 1:0. Nors ir bavarai lengvų rungtynių neturi, tačiau pergalės pasiekiamos ir pranašumas prieš artimiausius oponentus įgytas iki 12 taškų.

Kitoje dvikovoje pagaliau pirmą kartą šiame sezone tris taškus iškovojo "Koln",o dar trejos rungtynėse baigėsi lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Dortmundo "Borussia" namuose susigrūmė su "Hoffenheim". Naują trenerį turinti BVB ekipa pratęsė savo pergalių seriją ir rezultatu 2-1 nukovė varžovus.

21-ąją minutę svečiai įsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje BVB parodė charakterį. 63-ąją minutę Aubameyangas pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o pergalę 89-ąją minutę išpėšė tikslus Christiano Pulisico smūgis.

"Stuttgart" 0 - 1 "Bayern"

"Augsburg" 3 - 3 "Freiburg"

"Eintracht" 2 - 2 "Schalke"

"Koln" 1 - 0 "Wolfsburg"

"Werder" 2 - 2 "Mainz"

"Borussia" 2 - 1 "Hoffenheim"