„Bayern“ išvargo pergalę Maskvoje © Anton Novoderezhkin/TASS nuotr.

Antradienį vėl tęsiamos UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynės.

J. Flicko auklėtiniai išvykoje turėjo vargo su Maskvos „Lokomotiv“ futbolininkais ir tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 2:1.

Pirmieji į priekį 13-ąją minutę išsiveržė svečiai, po L. Goretzkos tikslaus smūgio.

Šeimininkai rezultatą išlygino 70-ąją rungtynių minutę, o įvarčio autoriumi tapo An. Miranchukas.

Vis tik Bayern“ futbolininkai po praleisto įvarčio atsitiesė ir jau 79-ąją minutę vėl išsiveržė į priekį po J. Kimmichiaus puikaus smūgio į varžovų vartus.

Sekančiose rungtynėse „Bayern“ stos į kovą prieš „Salzburg“ ekipą, tuo tarpu „Lokomotiv“ pirmosios pergalės sieks prieš Madrido „Atletico“ futbolininkus.

„Shakhtar“ 0:0 „Inter

Straipsnio įvertinimas: 3 2
  • XXXXXXX

Nesamone cia parasei, pats bent supranti?

Jei nesupratai, nereiškia, kad nesąmonė. Smegenis įjunk gal dašus mintis.