"Bayern" išvykoje pranoko "Suttgart", "Wolfsburg" išsiskyrė lygiosiomis su "Mainz" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 29-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai ir dabartiniai lyderiai Miuncheno "Bayern" futbolininkai susigrūmė su "Stuttgart". Išvykoje žaidę bavarai rezultatu 1-3 nukovė varžovus ir šventė eilinę pergalę.

Pirmasis įvartis krito 31-ąją minutę, kai į savus vartus įsispyrė varžovų gynėjas. 52-ąją minutę Davidas Alaba padidino pranašumą, tačiau po 11 minučių šeimininkai sušvelinino atsilikimą. Galutinį tašką mačo pabaigoje padėjo Douglas Costa.

"Bayern" nuo Dortmundo "Borussia" pirmauja 8 taškų pranašumu, bet "geltonai juodi" rytoj turės galimybę atstatyti 5 tšk. deficitą.

Tuo tarpu sensacingai trečiadienį Madrido "Real" klubą Čempionų lygos ketvirtfinalyje nukovęs "Wolfsburg" klubas namuose 1-1 sužaidė su "Mainz".

Kitose rungtynėse svarbius taškus kovoje dėl trečios vietos prarado Miochengladbacho "Borussia". Kiti susitikimai baigėsi "Hoffenheim", "Darmstadt" ir "Augsburg" pergalėmis.

"Stuttgart" 1 - 3 "Bayern"

"Eintracht" 0 - 2 "Hoffenheim"

"Hamburger" 1 - 2 "Darmstadt"

"Ingolstadt" 1 - 0 "Gladbach"

"Werder" 1 - 2 "Augsburg"

"Wolfsburg" 1 - 1 "Mainz"