„Bayern“ išvykoje susitvarkė su čempionato autsaideriais © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame Bundeslygos mače Miuncheno „Bayern“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė čempionato autsaiderius „Schalke“ ekipą.

Bavarai dominavo visų rungtynių metu, o savo žaidybinę persvarą pavertė dviem įvarčiais.

Po puikaus Jamalo Musialos perdavimo kulnu, 38 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Serge'as Gnabry.

„Bayern“ savo persvarą padvigubino 52 minutę. Po dar vieno Jamalo Musialos rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Ericas Choupo-Motingas.

Po šių rungtynių Julieno Naggelsmano auklėtiniai dar tvirčiau įsitvvirtina pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Dabar juos nuo antroje vietoje esančio „Freiburg“ skiria 6 taškai. Tuo tarpu, „Schalke“ ekipos popieriai tikrai prasti. Komanda rikiuojasi paskutinėje vietoje, o nuo saugios zonos juos skiria 5 taškai.