"Bayern" klubui - skaudus antausis Volfsburge © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dar penkerios XXVI turo rungtynės.

Į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo "Wolfsburg" ekipa, savo aikštėje net 5-1 sutriuškinusi čempiono titulą ginantį Miuncheno "Bayern" klubą.

Šis rezultatas įeis į istoriją - "Wolfsburg" pirmenybėse į pirmąją vietą pakilo pirmą kartą nuo 2004 metų lapkričio, o "Bayern" paskutinį sykį tokį skaudų pralaimėjimą (taip pat 1-5) patyrė dar 2002-ųjų pradžioje, kuomet nusileido Gelzenkircheno "Schalke".

Pirmajame kėlinyje daug progų sukurta nebuvo, tačiau jo pabaiga žiūrovams turėjo patikti - 44 minutę po Zvezdano Misimovičiaus perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į tinklą galva pasiuntė Christianas Gentneris, bet jau po kelių akimirkų kitoje aikštės pusėje iš arti pusiausvyrą atstatė italas Luca Toni.

63 minutę 14 įvartį šiame sezone po perdavimo iš krašto pelnė Edinas Dzeko, o 66 minutę po greitos kontratakos bosnis pelnė ir trečiąjį įvartį, pasiųsdamas "Bayern" į gilų nokdauną.

Iš jo Jurgeno Klinsmanno auklėtiniai atsigauti nesugebėjo - likus žaisti 16 minučių techniškai apsisukęs ketvirtąjį įvartį įmušė Grafite bei palaidodamas Miuncheno ekipos viltis. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga - paskutinę vinį į svečių karstą įkalė tas pats Grafite, suklaidinęs du gynėjus bei vartininką ir įmušęs puikų penktąjį įvartį.

Tai buvo aštuntoji "Wolfsburg" pergalė iš eilės

"Bochum" 1 - 2 "Stuttgart"
48' [1 - 0] Joel Epalle
58' [1 - 1] Jeronimo Cacau
89' [1 - 2] Serdar Tasci

Frankfurto "Eintracht" 2 - 1 "Cottbus"
11' [0 - 1] Dimitar Rangelov
15' [1 - 1] Nikos Liberopoulos
51' [2 - 1] Daniel Ziebig

"Wolfsburg" 5 - 1 Miuncheno "Bayern"
44' [1 - 0] Christian Gentner
45' [1 - 1] Luca Toni
63' [2 - 1] Edin Dzeko
66' [3 - 1] Edin Dzeko
74' [4 - 1] Grafite
77' [5 - 1] Grafite

Berlyno "Hertha" 1 - 3 Dortmundo "Borussia"
25' [0 - 1] Alexander Frei
54' [1 - 1] De Araujo Caetano Rafael
63' [1 - 2] Sebastian Kehl
83' [1 - 3] Nelson Valdez

"Hamburg" 1 - 0 "Hoffenheim"
28' [1 - 0] Jonathan Pitroipa

85' iš aikštės pašalintas David Jarolim ("Hamburg")