"Bayern" namuose palaužė "Ingolstadt", "Borussia" varžovams įsūdė šešis įvarčius (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 3-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą ginantys Miuncheno "Bayern" namuose kovėsi su "Ingolstadt" futbolininkais. Legva bavarams nebuvo, tačiau pergalė pasiekta rezultatu 3-1.

Svečiai pirmieji 8-ąją minutę įsiveržė į priekį, bet Robertas Lewandowskis jau po keturių minučių atstatė pusiausvyrą. 50-ąją minutę puikų antrąjį įvartį pelnė Xabi Alonso, o pergalę artėjant rungtynėms į pabaigą užtvirtino Rafinha.

Pralaimėjimą praėjusiame ture patyręs Dortmundo "Borussia" kaip ir trečiadienį UEFA Čempionų lygoje nebuvo gailestingi savo žiūrovams. "Geltonai juodi" rezultatu 6-0 sutriuškino "Darmstadt".

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Adrianas Ramosas, Christianas Pulisičius, Sebastianas Rode, Emre Moras bei du kartus pasižymėjęs Gonzalo Castro. Pierre'as-Emerickas Aubameyangas visą susitikimą praleido ant suolo.

Kitos dvikovos baigėsi Frankfurto "Eintracht", Mionchengladbacho "Borussia" ir "Leipzig" pergalėmis bei nulinėmis "Hoffenheim" - "Wolfsburg" lygiosiomis.

"Bayern" 3 - 1 "Ingolstadt"

"Borussia" 6 - 0 "Darmstadt"

"Eintracht" 2 - 1 "Bayer"

"Hamburger" 0 - 4 "Leipzig"

"Hoffenheim" 0 - 0 "Wolfsburg"

"Gladbach Borussia" 4 - 1 "Werder"