"Bayern" nugalėjo "Augsburg", o "Borussia" nelaimi jau ketvirtose rungtynėse iš eilės (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse buvo sužaistos šešerios 9-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai išvykoje kovėsi su "Augsburg". Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 1-3 nugalėjo varžovus ir įsirašė septintąją pergalę į savo sąskaitą.

Pirmajame kėlinyje nugalėtojams po įvartį pridėjo Robertas Lewandowskis bei Arjenas Robbenas. Antrajame kėlinyje lenkui pavyko pasiekti dar vieną įvartį. Paguodos įvartį "Augsburg" gretose pelnė Koo Ja-Cheolas.

Be pergalės skonio jau ketvirtose rungtynėse iš eilės lieka Dortmundo "Borussia". "Geltonai juodi" namuose nesugebėjo įveikti Gelzenkircheno "Schalke".

Trečias lygiąsias paeiliui iškovojusi "Borussia" su 15 taškų užima vos penktąją poziciją, o nuo lyderių iš Miuncheno jau atsilieka 8 taškais.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Leipzig", "Mainz", "Freiburg" bei Lėverkuzeno "Bayer" pergalėmis.

"Augsburg" 1 - 3 "Bayern"

"Borussia" 0 - 0 "Schalke"

"Darmstadt" 0 - 2 "Leipzig"

"Mainz" 2 - 0 "Ingolstadt"

"Werder" 1 - 3 "Freiburg"

"Wolfsburg" 1 - 2 "Bayer"