"Bayern" nusileido turnyrinės lentelės kaimynams (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXV turo rungtynėse trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Miuncheno "Bayern" futbolininkai.

Ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys Louiso van Gaalo auklėtiniai išvykoje 1-3 pralaimėjo turnyrinės lentelės kaimynystėje buvusiai "Hannover" ekipai.

Tris taškus iškovoję 'raudonieji' šoktelėjo į antrąją poziciją, o 'bavarai' likus devyniems turams iki čempionato pabaigos jau penkiais taškais atsilieka nuo trečiosios vietos, garantuojančios kelialapį į kitų metų Čempionų lygos turnyrą.

Įspūdingą pergalė šventė "Nurnberg" vienuolikė savų žiūrovų akivaizdoje net 5-0 sutriuškinusi Hamburgo "St. Pauli" komandą.

Verta pažymėti, kad nugalėtojams keturis įvarčius pelnė puolėjas Christianas Eigleris.

Leverkuzeno "Bayer" - "Wolfsburg" dvikovoje rezultatu 3-0 triumfavo šeimininkai.

"Hannover" 3 - 1 Miuncheno "Bayern"
16' [1 - 0] M. Abdellaoue
51' [2 - 0] K. Rausch
55' [2 - 1] A. Robben
63' [3 - 1] S. Pinto

73' iš aikštės pašalintas Breno ("Bayern")

"Gladbach" 2 - 0 "Hoffenheim"
66' [1 - 0] F. Daems (iš 11 m. baudinio)
70' [2 - 0] I.d. Camargo

"Nurnberg" 5 - 0 Hamburgo "St. Pauli"
3' [1 - 0] P. Wollscheid
14' [2 - 0] C. Eigler
17' [3 - 0] C. Eigler
86' [4 - 0] C. Eigler
87' [5 - 0] C. Eigler

"Stuttgart" 1 - 0 Gelzenkircheno "Schalke"
15' [1 - 0] Z. Kuzmanovic (iš 11 m. baudinio)

14' iš aikštės pašalintas B. Howedes ("Schalke")

Frankfurto "Eintracht" 0 - 0 "Kaiserslautern"

Leverkuzeno "Bayer" 3 - 0 "Wolfsburg"
21' [1 - 0] L. Bender
29' [2 - 0] S.d.O.R. Augusto
45' [3 - 0] S. Kiessling