„Bayern“ pasiekė komfortabilią pergalę prieš „Wolfsburg“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ be didesnio vargo, namuose, rezultatu 2:0 įveikė „Wolfsburg“ futbolininkus.

Miuncheno ekipa kontrolę savo rankose turėjo viso mačo metu. Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė 33 minutę. Jamalas Musiala iš baudos aikšelės prieigų, galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

44 minutę bavarai padvigubino savo persvarą. Šį kartą pasižymėjo Thomas Mulleris.

Abiejuose kėliniuose Sadio Mane pelnė po įvartį, tačiau abu taiklūs senegaliečio smūgiai buvo atšaukti po VAR peržiūros.

Po šių rungtynių „Bayern“ ir toliau rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Wolfsburg“ po dviejų turų turi vieną tašką savo sąskaitoje ir tenkinasi keturiolikta vieta.