"Bayern" patyrė antrąjį pralaimėjimą Vokietijos čempionate  (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos dvejos paskutinės 26-ojo turo rungtynės.

"Allianz" stadione buvo pateikta sensacija. Miuncheno "Bayern" futbolininkai kiek netikėtai rezultatu 0-2 nusileido Monchengladbacho "Borussia" ekipa ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną namuose.

Nugalėtojams abu įvarčius pelnė Raffaelis. Futbolininkas pirmąjį įvartį pelnė 30-ąją minutę, o galutinį tašką po Christopho Kramerio perdavimo padėjo 77-ąją minutę.

Po pralaimėjimo bavarai vis tiek išlieka tvirtais "Bundesliga" lyderiais ir turi daugiau nei solidžią 10 taškų persvarą.

Taip pat taškus prarado "Wolfsburg" klubas, rezultatu 1-1 išvykoje sužaidęs su "Mainz".

"Bayern" 0 - 2 "Gladbach"

30' [0 - 1] Raffael

77' [0 - 2] Raffael

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7596486" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Mainz" 1 - 1 "Wolfsburg"

7' [1 - 0] N.Burgert

61' [1 - 1] L.Gustavo