"Bayern" pažemino sudėtingoje situacijoje esantį "Arsenal", "Barca" - arti kito etapo (FOTO, VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos paskutinės aštuonerios 4-ojo turo grupių etapo rungtynės.

"Allianz" stadione įvyko laukta dvikova tarp Miuncheno "Bayern" ir Londono "Arsenal" futbolininkų. Intrigos šiame susitikime žiūrovai neišvydo ir bavarai be gailesčio rezultatu 5-1 sutriuškino Arsene'o Wengero vadovaujamus auklėtinius.

10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, o dar po vieną įvartį pirmajame kėlinyje pridėjo Thomas Mulleris bei Davidas Alaba. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir 55-ąją minutę savo įvartį pasiekė Arjenas Robbenas.

69-ąją minutę Olivierui Giroud pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį į Petro Čecho ginamus vartus pelnė T. Mulleris, padėjęs galutinį tašką šioje dvikovoje.

Kitoje F grupės dvikovoje Pirėjo "Olympiakos" po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė Zagrebo "Dinamo" ir apsunkino "Arsenal" galimybes prasibrauti į kitą etapą. Graikai kartu bavarais turi surinkę po 9 taškus, o "kanonierių" sąskaitoje - vos trys. A. Wengerui reikia per likusias dvi rungtynes pasiekti pergalę ir laukti "Olympiakos" nesėkmės.

E grupėje "Barcelona" be vargo rezultatu 3-0 nugalėjo Barysavo BATE. Katalonus į pergalę vedė Luisas Suarezas ir dubliu pasižymėjęs Neymaras.

Fotogalerija

Kitos grupės rungtynės baigėsi sunkiu "Roma" pergale rezultatu 3-2 prieš Lėverkuzeno "Bayer". E grupėje "Barca" su 10 taškų užtikrintai užima pirmąją vietą, tačiau kelialapio į kitą etapą dar neužsitikrino.

G grupėje Londono "Chelsea" po nuostabaus Williano baudos smūgio iškovojo pergalę prieš Kijevo "Dinamo", o Tel Avivo "Maccabi" nusileido "Porto" vienuolikei. Šioje grupėje "Porto" užimą pirmąją vietą, o "Chelsea" su 7 taškais tenkinasi antrąja pozicija.

Paskutinėje H grupėje Sankt Peterburgo "Zenit" po pergalės prieš "Lyon" užsitikrino vietą aštuntfinalyje. "Valencia" išvykoje minimaliu skirtumu nusileido "Gent", tačiau vis dar turi puikias galimybes patekti į kitą etapą.

E grupė

"Barcelona" 3 - 0 BATE

30' [1 - 0] Neymar (11m. baudinys)

60' [2 - 0] L. Suarez

83' [3 - 0] Neymar

"Roma" 3 - 2 "Bayer"

2' [1 - 0] M. Salah

29' [2 - 0] E. Džeko

46' [2 - 1] A. Mehmedi

51' [2 - 2] Chicharito

81' [3 - 2] M. Pjanič (11m. baudinys)

79' O. Toprak ("Bayer") pašalintas iš aikštės

F grupė

"Bayern" 5 - 1 "Arsenal"

10' [1 - 0] R. Lewandowski

29' [2 - 0] T. Muller

44' [3 - 0] D. Alaba

55' [4 - 0] A. Robben

69' [4 - 1] O. Giroud

89' [5 - 1] T. Muller

"Olympiakos" 2 - 1 "Dinamo Zagreb"

21' [0 - 1] A. Hodzič

65' [1 - 1] F. Pardo

90' [2 - 1] F. Pardo

54' K. Fortounis ("Olympiakos") nerealizavo 11m. baudinio

79' J. Pivarič ("Dinamo") pašalintas iš aikštės

G grupė

"Chelsea" 2 - 1 "Dynamo Kiev"

34' [1 - 0] A. Dragovič (į savus vartus)

78' [1 - 1] A. Dragovič

83' [2 - 1] Willian

"Maccabi" 1 - 3 "Porto"

19' [0 - 1] C. Tello

49' [0 - 2] Andre

72' [0 - 3] M. Layun

75' [1 - 3] E. Zahavi (11m. baudinys)

H grupė

"Gent" 1 - 0 "Valencia"

49' [1 - 0] S. Kums (11m. baudinys)

"Lyon" 0 - 2 "Zenit"

25' [0 - 1] A. Dzyuba

58' [0 - 2] A. Dzyuba

72' M. Gonalons ("Lyon") pašalintas iš aikštės

89' A. Anyukov ("Zenit") pašalintas iš aikštės