"Bayern" pelnė net aštuonis įvarčius, "Wolfsburg" įvarčių trileryje iškovojo dramatišką pergalę (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos dar šešerios 21-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" savo žiūrovų akivaizdoje nepasigailėjo "Hamburger" ekipos. Josepo Guardiolos auklėtiniai svečius pažemino rezultatu net 8-0.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti "tik" trys įvarčiai. Įvarčius per pirmąsias 45 minutes pelnė Thomasas Mulleris, Mario Gotze ir Arjenas Robbenas.

Antrajame kėlinyje pasipylė tikra įvarčių kruša. Į "Hamburger" vartus krito net penki įvarčiai, o jų autoriais tapo A.Robbenas, T.Mulleris, R.Lewandowskis, F.Ribery ir M.Gotze.

Kitose rungtynėse buvo užfiksuota dar daugiau įvarčių, tiesa, ne į vienos komandos vartus. "Wolfsburg" išvykoje po dramatiškos kovos rezultatu 4-5 nugalėjo Lėverkuzeno "Bayer" ekipą.

29-ąją minutę "vilkai" jau pirmavo rezultatu 0-3, tačiau 72-ąją minutę švieslentėje degė lygus rezultatas 4-4. Rungtynių didvyriu tapo Basas Dostas, šiose rungtynėse pasižymėjęs "pokeriu" bei per pridėtą teisėjo laiką išplėšęs svarbią pergalę.

Taip pat pergales šiame ture pasiekė "Gladbach", "Hoffenheim" bei Brėmeno "Werder" futbolininkai. Paskutinėse vakaro rungtynėse Frankfurto "Eintracht" minimaliu skirtumu palaužė Gelzenkircheno "Schalke".

"Bayern" 8 - 0 "Hamburger"

21' [1 - 0] T.Muller (11m. baudinys)

23' [2 - 0] M.Gotze

36' [3 - 0] A.Robben

47' [4 - 0] A.Robben

55' [5 - 0] T.Muller

56' [6 - 0] R.Lewandowski

69' [7 - 0] F.Ribery

89' [8 - 0] M.Gotze

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7510195" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Bayer" 4 - 5 "Wolfsburg"

6' [0 - 1] B.Dost

17' [0 - 2] Naldo

29' [0 - 3] B.Dost

57' [1 - 3] Heung-Min Son

62' [2 - 3] Heung-Min Son

63' [2 - 4] B.Dost

67' [3 - 4] Heung-Min Son

72' [4 - 4] K.Bellarabi

90' [4 - 5] B.Dost

82' E.Spahič ("Bayer") pašalintas iš aikštės

"Gladbach" 1 - 0 "Koln"

90' [1 - 0] G.Xhaka

"Hoffenheim" 2 - 1 "Stuttgart"

30' [1 - 0] R.Firmino

39' [1 - 1] G.Sakai

90' [2 - 1] S.Rudy

"Werder" 3 - 2 "Augsburg"

16' [1 - 0] A.Lukimya-Mulongoti

21' [1 - 1] R.Klavan

23' [2 - 1] F.Di Santo (11m. baudinys)

45' [3 - 1] T.Gebre Selassie

79' [3 - 2] T.Werner

"Eintracht" 1 - 0 "Schalke"

64' [1 - 0] L.Piazon

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=xTvGcC7k7nLeEghO" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>