"Bayern" šventė eilinę pergalę, svarbius taškus prarado "Borussia" ir "Wolfsburg" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 24-ojo turo rungtynės.

"Hannover" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su šalies čempionais Miuncheno "Bayern" futbolininkais. Bavarai šeimininkus nugalėjo rezultatu 1-3.

Pirmieji į priekį įsiveržė "Hannover", tačiau jau 28-ąją minutę po Xabi Alonso pelnyto įvarčio rezultatas buvo lygus. Vėliau iniciatyvos ėmėsi Thomasas Mulleris, kurio dublis leido "Bayern" ekipai džiaugtis įtikinama pergale.

Kitose rungtynėse Dortmundo "Borussia" vienuolikė susitiko su "Hamburger". Jurgeno Kloppo auklėtiniai turėjo daugiau progų, tačiau dvikova baigėsi be įvarčių ir "geltonai juodi" po keturių pergalių iš eilės prarado taškus.

Svarbius taškus kovoje dėl pirmos vietos prarado "Wolfsburg" klubas, išvykoje minimaliu skirtumu nusileidęs "Augsburg". Po pralaimėjimo nuo pirmojo vietoje esančio "Bayern" deficitas padidėjo iki 11 taškų.

Kiti susitikimai taip pat pasibaigė pergalėmis, kurias šventė Gelzenkircheno "Schalke" ir Brėmeno "Werder" futbolininkai.

"Hannover" 1 - 3 "Bayern"

25' [1 - 0] H.Kiyotake

28' [1 - 1] X.Alonso

61' [1 - 2] T.Muller (11m. baudinys)

72' [1 - 3] T.Muller

"Hamburger" 0 - 0 "Borussia"

"Augsburg" 1 - 0 "Wolfsburg"

63' [1 - 0] D.Kohr

63' T.Wernet ("Augsburg") nerealizavo 11m. baudinio

"Freiburg" 0 - 1 "Werder"

35' [0 - 1] F.Di Santo

"Schalke" 3 - 1 "Hoffenheim"

12' [1 - 0] C.Fuchs

41' [2 - 0] M.Meyer

53' [3 - 0] M.Meyer

73' [3 - 1] K.Volland

"Mainz" 2 - 2 "Gladbach"

27' [0 - 1] Raffael

67' [0 - 2] Raffael

73' [1 - 2] J.Geis

77' [2 - 2] S.Okazaki