"Bayern" varžovus nubaudė net aštuoniais įvarčiais, "Borussia" ir "Leipzig" įsirašė pergales (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 22-ojo turo rugtynės.

Šalies čempionų titulą ginantys Miuncheno "Bayern" futbolininkai namuose susigrūmė su "Hamburger". Carlo Ancelotti auklėtiniai nepasigailėjo lygos autsaiderių ir juos "subombardavo" rezultatu 8-0.

Bavarai jau pirmajame kėlinyje pasiekė tris įvarčius - 17-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Arturo Vidalis, o vėliau dar du įvarčius pridėjo Robertas Lewandowskis.

54-ąją minutę tas pats lenkas pelnė trečiąjį įvartį ir susitikimą baigė pasižymėjęs "hat-tricku". Vėliau tikslūs buvo Davidas Alaba, Arjenas Robbenas ir du įvarčius po keitimo pasiekęs Kingsley Comanas.

"Bayern" po pergalės prieš antrąją vietą išlaiko tą patį penkių taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse antrąją pergalę paeiliui iškovojo ir į trečiąją poziciją pakilo Dormundo "Borussia", kuri išvykoje rezultatu 3-0 pranoko "Freiburg". Nugalėtojams du įvarčius pridėjo Pierre'as-Emericas Aubameyangas ir pirmąjį įvartį pasiekęs Sokratis.

Dar kitoje akistatoje antroje pozicijoje žygiuojanti "Leipzig" taip pat pasiekė svarbią pergalę prieš "Koln" ir neleido "Bayern" ekipai padidinti pranašumo.

Taip pat pergales šventė "Mainz", Berlyno "Hertha" ir "Augsburg" vienuolikės.

"Bayer" 0 - 2 "Mainz"

"Bayern" 8 - 0 "Hamburger"

"Darmstadt" 1 - 2 "Augsburg"

"Leipzig" 3 - 1 "Koln"

"Freiburg" 0 - 3 "Borussia"

"Hertha" 2 - 0 "Eintracht"