"Bayern" Vokietijos taurės ketvirtfinalyje nugalėjo A. Novikovo klubą (VIDEO)

Trečiadienį Vokietijos taurėje paaiškėjo paskutiniai du pusfinalio dalyviai.

Miuncheno "Bayern" išvykoje susigrūmė su antroje pagal pajėgumo šalies futbolo lygoje rungtyniaujančia "Bochum" ekipa. Pepo Guardiolios auklėtiniai sunkumų neturėjo ir rezultatu 3-0 žengė tolyn.

39-ąją minutę bavarus į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, o po keturių minučių varžovai jau liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę užsidirbo Janas Simunekas. Vis dėlto Thomas Mulleris nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio ir paliko vilčių šeimininkams.

Deja, antrajame kėlinyje pelnyti Thiago ir to pačio R. Lewandowski įvarčiai galutinai pribaigė varžovus. "Bochum" ekipai priklauso ir lietuvis Arvydas Novikovas, tačiau šiandien krašto saugas iš Lietuvos liko ant suolo.

Kitoje ketvirtfinalio dvikovoje susigrūmė "Heidenheim" prieš Berlyno "Hertha". Vokietijos sostinės komanda tik po atkaklios kovos palaužė varžovus ir žengė į pusfinalį.

"Bochum" 0 - 3 "Bayern"
39' [0 - 1] R. Lewandowski
61' [0 - 2] Thiago
90' [0 - 3] R. Lewandowski
43' J. Simunek ("Bochum") pašalintas iš aikštės
44' T. Muller ("Bayern") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8287541" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Heidenheim" 2 - 3 "Hertha"
10' [1 - 0] A. Feick
14' [1 - 1] V. Ibisevič
21' [1 - 2] V. Ibisevič
58' [1 - 3] G. Haraguchi
82' [2 - 3] M. Schnatterer (11 m. baudinys)