"Bayern" vos išvengė sensacijos Vokietijos taurėje

Antradienį startavo Vokietijos taurės šešioliktfinalio etapo susitikimai.

Sensacijos vos išvengė praėjusių metų taurės laimėtojai Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie išvykoje tik mačo pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė "Bochum" ekipą, kuri rungtyniauja antrajame Vokietijos futbolo divizione.

Būtent svečiai 36-ąją minutę išsiveržė į priekį, kuomet nesėkmingai sužaidęs Alphonso Daviesas nukreipė kamuolį į savo vartus.

"Bayern" ilgą laiką balansavo ties prarajos riba, tačiau 83-ąją minutę rezultatą vis tik sugebėjo išlyginti Serge'as Gnabry.

"Bochum" ekipos bėdos ties tuo nesibaigė ir 88-ąją minutę šeimininkai liko rungtyniauti mažumoje - iš aikštės buvo pašalintas Armelis Bella-Kotchapas.

Svečiai tuo akimirksniu pasinaudojo ir 89-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Thomasas Mulleris.

"Duisburg" 0:2 "Hoffenheim"

"Freiburg" 1:3 "Union"

"Hamburger" 1:2 "Stuttgart"

"Saarbrucken" 3:2 "Koln"

"Arminia Bielefeld" 2:3 "Schalke"

"Bayer" 1:0 "Paderborn"

"Darmstadt" 0:1 "Karlsruher"