B.Dostas nesustabdomas - olando dublis nulėmė "Wolfsburg" pergalę (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 22-ojo turo rungtynės.

"Wolfsburg" savo aikštėje priėmė svečius iš Berlyno "Hertha" futbolininkus. "Vilkai" turėjo vargo, tačiau vienas komandos lyderių Basas Dostas ėmėsi iniciatyvos ir padėjo iškovoti pergalę rezultatu 2-1.

25-erių metų futbolininkas "Wolfsburg" į priekį išvedė 10-ąją minutę, tačiau po 20 minučių "Hertha" išlygino rezultatą. Vis dėlto B.Dostas 74-ąją minutę įmušė lemtingą įvartį, kuris nulėmė "vilkų" pergalę.

Olandui tai buvo aštuntasis įvartis per trejas paskutines "Wolfsburg" rungtynes, o Vokietijoje komanda išlieka antroje vietoje.

Kitose rungtynėse "Hamburger" ir "Gladbach" susitikimas pasibaigė lygiosiomis 1-1.

"Wolfsburg" 2 - 1 "Hertha"

10' [1 - 0] B.Dost

30' [1 - 1] J.Schieber

74' [2 - 1] B.Dost

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7530817" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Hamburger" 1 - 1 "Gladbach"

73' [1 - 0] Z.Stieber

90' [1 - 1] B.Hrgota