Madrido „Real“ žaidėjai Karaliaus taurės („Copa del Rey“) finalo pabaigoje susipažino su raudona kortele.
Už didelę agresiją link rungtynių teisėjo raudoną kortelę gavo Antonio Rudigeris, bet, panašu, jų neišvengė ir dar keli žaidėjai.
Pasak oficialaus protokolo, raudoną spalvą prieš save išvydo ir Jude'as Bellinghamas su Lucasu Vazquezu. Pastarasis išbėgo į aikštę, kai joje neturėjo būti po Mbappe pražangos. Bellinghamas didelį pyktį rodė po to.
Tiesa, kitas į aikštę išbėgęs žaidėjas, Vinicius tokios bausmės išvengė.
A. Rudigerio gali laukti diskvalifikaciją. Jis į teisėją metė ledo gabaliuką.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą