Be C. Ranieri likęs "Leicester" namuose nugalėjo "Liverpool" (VIDEO)

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuntosios 26-ojo turo rungtynės.

Be vyriausiojo trenerio likęs "Leicester City" klubas namuose susigrūmė su "Liverpool". Penkis pralaimėjimus iš eilės iki šiol patyrusios "lapės" rezultatu 3-1 pranoko "raudonuosius" ir grįžo į pergalių kelią.

Claudio Ranieri iš vyriausiojo trenerio pareigų atleidęs "Leicester" klubas pirmą kartą pasirodė be specialisto iš Italijos, o ekipos futbolininkai savo sirgaliams padovanojo puikų vakarą.

28-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, kai po puikaus Marco Albrightono perdavimo į priekį be priežiūros pasileidęs Jamie Vardy tiksliu smūgiu nuginklavo Simoną Mignolet ir išvedė šeimininkus į priekį.

Lyg to būtų negana, 39-ąją minutę Lesterio vienuolikė įgijo dviejų įvarčių pranašumą - įspūdingą įvartį kairia koja pasiekė Danielis Drinkwateris, pasižymėjęs maždaug iš 25 metrų.

Antrajame kėlinyje "lapės" ir toliau demonstravo agresyvų žaidimą, o 60-ąją minutę rezultatas tapo triuškinantis. Po puikaus Christiano Fuchso perdavimo galva pasižymėjo ir dubliu rungtynėse išsiskyrė J. Vardy.

68-ąją minutę Philippe Coutinho pavyko pasiekti įvartį į "Leicester" vartus, tačiau daugiau įvarčių "raudonieji" nebuvo pajėgūs pelnyti ir pergalę rezultatu 3-1 šventė šeimininkai.

Po pergalės "Leicester" pakilo į 15-ąją poziciją, tačiau nuo iškritimo zonos juos skiria vos du taškai. "Liverpool" su 49 taškais lieka penktoje pozicijoje ir potencialiai gali nukristi į šeštąją vietą.

"Leicester" 3 - 1 "Liverpool"
28' [1 - 0] J. Vardy
39' [2 - 0] D. Drinkwater
60' [3 - 0] J. Vardy
68' [3 - 1] P. Coutinho