Be lyderių žaidusi "Barcelona" nesugebėjo įveikti "Malaga" ekipos (VIDEO)

Šeštadienį žaidžiamos ketverios Ispanijos "La Liga" pirmenybių 12-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" savo stadione susigrūmė su "Malaga" vienuolike. Be Luiso Suarezo (suspenduotas) ir Lionelio Messi (pykinimas) žaidusi Katalonijos ekipa nesugebėjo įveikti andalūzų - susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Barcelona" beveik visą susitikimą dominavo su kamuoliu ir kūrė pavojingas progas, tačiau nuostabiai savo vartus gynė "Malaga" vartininkas Kameni.

Be to, katalonai nuo 68-os minutės turėjo pranašumą, nes raudoną kortelę prieš save išvydo varžovų gynėjas Diego Llorente.

Rungtynių pabaiga buvo itin karšta. Nors teisėjas pridėjo keturias minutes, veiksmas užsitėsė iki 97-os minutės. Jos metu dar viena raudona kortele buvo parodyti Juanui Carlosui, tačiau po jos netrukus nuaidėjo švilpukas, skelbiantis komandų lygiąsias.

"Barcelona" nepasinaudojo idealia proga bent laikinam pakilti į pirmąją vietą. Pergalės atveju katalonai būtų pralenkę Madrido "Real", kuriam šiandien dėl pergalės teks kovoti su "Atletico".

Kitose rungtynėse "Sevilla" surengė tikrą šou. Europos lygos nugalėtojai prieš La Korunjos "Deportivo" atsilikinėjo dviejais įvarčiais, tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 3-2.

"Barcelona" 0 - 0 "Malaga"
68' D. Llorente ("Malaga") pašalintas iš aikštės
90+7' J. Carlos ("Malaga") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9911408" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Deportivo" 2 - 3 "Sevilla"
1' [1 - 0] R. Babel
42' [2 - 0] F. Andone
44' [2 - 1] S. N'Zonzi
87' [2 - 2] Vitolo
90+2' [2 - 3] G. Mercado