Be Neymaro likę PSG futbolininkai nesunkiai susidorojo su „Basaksehir“ ekipa © AP nuotr.

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje kovas pradėjo H ir E grup ekipos.

Nesunkią pergalę išvykoje pasiekė T. Tuchelio auklėtiniai, kurie 2:0 palaužė „Basaksehir“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 64-ąją rungtynių minutę po M. Keano įvarčio.

Rezultatą 79-ąją minutę padvigubino dar sykį pasižymėjęs M. Keanas.

Vis tik praėjusio sezono Čempionų lygos finalistams pergalė apkarto. 26-ąją minutę dėl traumos aikštę buvo priverstas palikti vienas iš ekipos lyderių Neymaras.

Kol kas dar nėra žinoma kokio rimtumo yra ši trauma.

Sekančiose rungtynėse PSG stos į kovą prieš „RB Leipzig“ ekipą, tuo tarpu „Basaksehir“ pirmąją pergalę iškovoti sieks prieš „Manchester United futbolininkus.

Sekančios rungtynės taip pat baigėsi be staigmenų.

Lengvą pergalę išvykoje pasiekė F. Lampardo auklėtiniai, kurie 4:0 sutriuškino „Krosnodar“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė 37-ąją minutę po C. Hudson-Odoi įvarčio.

76-ąją minutę tiksliai 11 metrų baudinį realizavo T. Warneris.

79-ąją minutę trečiąjį ekipos įvartį pridėjo H. Ziyechas.

Galutinis taškas rungtynėse padėtas 90-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo C. Pulisičius.