Be Neymaro likęs PSG neįveikė "Montpellier", "Lyon" prarado taškus prieš "Dijon" (VIDEO)

Pirmajame šeštadienio mače į aikštę prieš "Montpellier" žengė "Paris Saint-Germain" futbolininkai.

Visgi, paryžiečiai žaidė be ryškiausios savo žvaigždės Neymaro, o jo, kaip paaiškėjo, iš tiesų trūko.

Nors Unai'aus Emery auklėtiniai tradiciškai savo priešininkams beveik neleido prisiliesti prie kamuolio, pavojingas progas jiems kurti sekėsi sunkiai.

Bene vienintelį realų šansą pasižymėti antrojo kėlinio pradžioje turėjo Kylianas Mbappe, tačiau jaunojo talento smūgį atrėmė vartininkas Benjaminas Lecomte.

Taigi, PSG prarado pirmuosius taškus, o tai yra geros žinios vakar triuškinančią pergalę iškovojusiam "Monaco", kuris dabar atsilieka  minimaliai.

Vakare buvo sužaisti dar keturi susitikimai. Viename iš jų pergalę prieš "Guingamp" iškovojo taip pat dar nepralaimėjęs "Bordeaux" klubas.

Šio likimas, tiesa, galėjo būti visai kitoks, bet jau trečiąją minutę prie 11 metrų žymos stojusio Jimmy Briando smūgį atlaikė vartininkas Anthony Lopesas.

Kėliniui įpusėjus baudinio nerealizavo jau Bordo komandos žaidėjas Nicolas De Preville. Jo laimei, prie kamuolio suspėjo prišokti Francois Kamano, kuris išvedė Jocelyno Gourvenneco auklėtinius į priekį.

Rezultatą antrojo kėlinio pradžioje dar buvo išlyginęs Yannisas Saliburas. Vis dėlto, "Bordeaux" galiausiai pasirodė per stiprus ir jo pergalę garantavo Malcomo perdavimą išnaudojęs Alexandre'as Mendy, o pabaigoje dar vieną tikslų smūgį pridėjo Jonathanas Cafu.

"Lyon" bei "Dijon" ekipoms 11 metrų baudinius sekėsi realizuoti kur kas geriau. Čia į Nabilio Fekiro įvartį pirmojo kėlinio viduryje nuo žymos atsakė Naimas Sliti.

Antrojo kėlinio pradžioje Dižono futbolininkus į priekį netikėtai išvedė Xeka, tačiau tuomet sekė 19-mečio Hassemo Aouaro įvartis bei dar vienas 11 metrų baudinys, kurį įmušė Mariano Diazas. Dar po kelių minučių, tiesa, rezultatą išlygino Cedricas Yambere ir dvikova baigėsi lygiosiomis 3-3.

"Montpellier" 0 - 0 "Paris Saint-Germain"

"Bordeaux" 2 - 1 "Guingamp"
3' Jimmy Briand ("Guingamp") nerealizavo 11 metrų baudinio
31' Nicolas De Preville ("Bordeaux") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 31' Francois Kamano
[1-1] 46' Yannis Salibur
[2-1] 75' Alexandre Mendy
[3-1] 90' Jonathan Cafu

"Caen" 1 - 0 "Amiens"
[1-0] 54' Ivan Santini (iš 11 metrų baudinio)

"Lyon" 3 - 3 "Dijon"
[1-0] 20' Nabil Fekir
[1-1] 24' Naim Sliti (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 52' Xeka
[2-2] 60' Houssem Aouar
[3-2] 63' Mariano Diaz (iš 11 metrų baudinio)
[3-3] 66' Cedric Yambere

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10611445" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Metz" 0 - 1 "Troyes"
67' Mathieu Deplagne ("Troyes") pašalintas iš aikštės
[0-1] 90' Samuel Grandsir