Be pašalinto C. Immobile likęs "Lazio" pralaimėjo "Torino" (VIDEO)

Priešpaskutiniame 16-ojo Italijos pirmenybių turo mače puikią progą pasigerinti savo situaciją turnyrinėje lentelėje turėjo penktąją vietą užimantis Romos "Lazio" klubas - tam, kad priartėtų prie taškus savaitgalį praradusio lyderių ketverto, jam reikėjo namuose įveikti "Torino".

Tiesa, svečiai sostinės futbolininkams metė rimtą iššūkį, o jų snaiperis Andrea Belotti į virpstą smūgiavo jau penktąją minutę.

Kitas panašus epizodas nutiko pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet virpstą drebino jau šeimininkų snaiperis Ciro Immobile. Tiesa, dar įdomiau tai, kas vyko po kelių akimirkų.

Immobile prie varžovų vartų susiginčijo su jų gynėju Nicolasu Burdisso ir jį šiek tiek pastūmė, o šis krito ant žemės, taip patraukdamas teisėjo dėmesį. Arbitras epizodą įvertino raudona kortele.

"Lazio" po šio smūgio jau nebeatsigavo bei 54-ąją minutę praleido įvartį, kurio autoriumi tapo Alexas Berengueris. Antrajam kėliniui pasiekus vidurį rezultatas tapo 2-0 po tikslaus Tomaso Rincono smūgio.

Simone Inzaghi auklėtiniams viltį atsitiesti dar buvo trumpam suteikęs meistrišku įvarčiu pasižymėjęs Luisas Alberto, tačiau ją jau po kelių minučių sudaužė tolimu šūviu nustebinęs Simone Edera.

Pergalės atveju "Lazio" būtų taškais susilyginęs su "Roma" bei atsilikimą nuo Turino "Juventus" sumažinęs tik iki trijų. Visgi, dabar teks tenkintis dar prastesne situacija nei prieš šį turą.

"Lazio" 1 - 3 "Torino"
45' Ciro Immobile ("Lazio") pašalintas iš aikštės
[0-1] 54' Alex Berenguer
[0-2] 64' Tomas Rincon
[1-2] 69' Luis Alberto
[1-3] 73' Simone Edera

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10792945" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>