Be trenerio žaidęs "Žalgiris" susitvarkė su "Stumbru"

ilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas dėl diskvalifikacijos savo komandos rungtynes prieš Kauno „Stumbrą“ stebėjo iš tribūnų. Vis tik žalgiriečiai sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 2:0.

Anksčiau pasibaigusiame mače Marijampolės "Sūduva" 1:0 palaužė "Trakus", o tai reiškė, kad "Žalgirio" futbolininkai kovoje prieš "Stumbrą" negalėjo klysti.

Rungtynių pradžioje nestiprų Serge'o Nyuiadzio smūgį bandė pataisyti Tomašas Malecas, bet "Stumbro" vartininkas Giedrius Kvedaras buvo savo vietoje. Kauniečiai atsakė Marcoso Junioro smūgiu galva, kai kamuolį į kampinį nukreipė vartininkas Armantas Vitkauskas.

28 minutę Louisas Ogana bandė pasižymėti galva, o G. Kvedaro atmuštas kamuolys atsimušė į skersinį. Sėkmė žalgiriečius aplenkė ir 42 minutę, kai į skersinį pataikė ir T. Malecas, o L. Ogana smūgį atrėmė vartininkas.

"Žalgiris" savo tikslą galiausiai pasiekė tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms. Po standartinės situacijos "Stumbro" gynėjas Matheusas Bissi baudos aikštelėje pargriovė L. Oganą. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Tomašas Šimkovičius - 1:0.

"Stumbro" futbolininkams prireikė laiko atsigauti po šio nokdauno. Antro kėlinio viduryje į vartus pavojingai mušė M. Junioras - kamuolys pralėkė šalia virpsto. 70 minutę individualiu prasiveržimu nustebino Donovanas Slijngardas, bet jam pergudrauti G. Kvedaro nepavyko.

Rungtynių pabaigoje kauniečiai rizikavo ir bandė spausti varžovus. Prie "Žalgirio" vartų ne kartą buvo kilęs pavojus. Tačiau viską išsprendė po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Šimkus. Prasidėjus pridėtam laikui jis sulaukė L. Ogana perdavimo ir smūgiavo tiksliai - 2:0.

Po 30 turų kovų tarp "Sūduvos" ir "Žalgirio" išliko 3 taškų skirtumas.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6ahEmF8PPO0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>