Belaukiant Čempionų lygos finalo. L.Enrique prieš "Juventus"

Dabar prie "Barcelona" vairo stovintis Luisas Enrique vieną savo karjeros etapą praleido Italijoje.

2011-2012 metų sezone astūras dirbo vyriausiuoju "AS Roma" treneriu ir nacionalines šalies pirmenybes su savo auklėtiniais baigė užimdamas 7 vietą. "Romėnų" sąskaitoje tąkart buvo 16 pergalių, 8 lygiosios ir 14 pralaimėjimų. Į varžovų vartus įmušta 60 įvarčių, praleisti - 54.

Būtent tame sezone Luisas Enrique kaip treneris pirmą kartą akis į akį susidūrė su Turino "Juventus" - klubu, prieš kurį jo treniruojama komanda birželio 6 dieną stos kautis UEFA Čempionų lygos finale.

2011 m. gruodžio 12 d. "Serie A" 15 turas
"AS Roma" - "Juventus FC" 1:1

Prieš tai dvejas rungtynes iš eilės pralaimėję "Roma" futbolininkai prieš šias rungtynes turnyrinėje lentelėje iš 5 vietos nusirito į 8-ąją, o nuotaikos paskutinį metų mėnesį taip pat nebuvo pačios geriausios.

Tačiau rungtynių pradžia nuteikė optimistiškai. Jau 5-ąją susitikimo minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Daniele De Rossi. Abi komandos kamuolį valdė po 50 procentų rungtynių laiko, tačiau antroje mačo pusėje daug geriau rungtyniavo "Juventus" futbolininkai.

Varžovų spaudimas baigėsi logišku įvarčiu - 61 minutę Maarteną Stekelenburgą nuginklavo Giorgio Chiellini.

Beje, lygiosios 1:1 Romos komandą nusviedė dar lapteliu žemyn, į 9-ą turnyrinės lentelės vietą.

2012 m. balandžio 22 d. "Seria A" 34 turas
"Juventus FC" - "AS Roma" 4:0

Atsakomoji abiejų klubų dvikova Turine baigėsi triuškinančia Antonio Conte ekipos pergale.

Jau per pirmąsias 8-as dvikovos minutes "Juventus" legionierius iš Čilės Arturo Vidalis palaidojo bet kokią intrigą, kuomet du kartus pasiuntė kamuolį į beviltiškai žaidusių "romėnų" vartus.

Tuometinių Luiso Enrique auklėtinių padėtis komplikavosi dar labiau, kuomet 26 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo M. Stekelenburgas, o dar po trijų minučių tiksliai į vartus smūgiavo Andrea Pirlo.

Antrasis kėlinys jau tapo visišku formalumu. Claudio Marchisio pridėjo dar vieną įvartį ir "Juventus" šventė lengvą pergalę.

2012 m. sausio 24 d. Italijos taurės ketvirtfinalis
"Juventus FC" - "AS Roma" 3:0

Nenusisekė "Roma" klubui ir sezonas Italijos taurėje, kur atkrintamosiose varžybose yra žaidžiamos vienerios rungtynės.

Komanda turnyrą pradėjo nuo aštuntfinalio, kuriame rezultatu 3:0 iš kovos dėl taurės eliminavo "Fiorentina" vienuolikę.

Ketvirtfinalyje "romėnų" jau laukė tas pats Turino "Juventus". Mače iš vėl neapsieita be raudonos kortelės, o ją prieš save vėl išvydo "Roma" žaidėjas. Tąkart dvikovą anksčiau laiko baigė Ericas Lamela.

Beje, "Juventus", kaip ir "Serie A" pirmenybėse, čia taip pat pelnė greitą įvartį. Jau 6-ąją susitikimo minutę Turino vienuolikę į priekį išvedė Emanuele Giacherini. Sužaidus pusvalandį į "Roma" vartus kamuolys įskriejo po Alessandro Del Piero taiklaus smūgio, o rungtynes Luiso Enrique komanda baigė savotiška "savižudybe" - 90-ąją dvikovos minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Simonas Kjaeras.