„Benfica“ – antrą kartą iš eilės Čempionų lygos ketvirtfinalyje © Reuters nuotr.

Lisabonos „Benfica“ toliau tvirtina save, kaip vieną iš geriausių šio sezono Europos komandų.

Antrajame aštuntfinalio mače Rogerio Schmidto treniruojama ekipa 5:1 įveikė „Club Brugge“ ir bendru rezultatu net 7:1 žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Labai anksti rungtynėse kamuolį į vartus gražiai pasiuntė Joao Mario, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas. 38-ąją minutę Rafa Silva pagaliau pelnė įvartį šeimininkams. Prieš pertrauką pasižymėjo ir Goncalo Ramosas.

Talentingasis puolėjas toliau nestabdė – 57-ąją minutę pelnė jau trečiąjį įvartį į priešininkų vartus. Galiausiai, po įvartį dar pridėjo J. Mario bei Davidas Neresas.

Paguodos įvartį nuostabiu smūgiu 87 min. pelnė Bjornas Meijeras.

Praeitais metais Lisabonos ekipa taip pat pasiekė Čempionų lygos ketvirtfinalį, kur krito po kovos su „Liverpool“ komanda.