„Championship“ atkrintamųjų finale, kuriame komandos kaunasi dėl patekimo į „Premier“ lygą, nebeišvysime „Southampton“ ekipos.
Nepriklausomas disciplinos komitetas priėmė sprendimą „Southampton“ pašalinti iš „Championship“ finalo, kuriame komanda turėjo susitikti su „Hull City“ ekipa. Jau šį šeštadienį turėjo įvykių šių ekipų susitikimas.
Toks sprendimas priimtas po to, kai „šventieji“ prisipažino kelis kartus šnipinėję savo varžovus prieš tarpusavio susitikimus.
„Southampton“ prisipažino dėl šnipinėjimo prieš rungtynes su „Oxford United“, „Ipswich Town“ bei „Middlesbrough“. Su pastaraisiais varžovais buvo sužaista lygiosiomis, o pirmasis mačas buvo pralaimėtas.
Atkrintamųjų pusfinalyje „Southampton“ įveikė „Middlesbrough“, kuriems dabar atiteko vietą finale dėl patekimo į „Premier“ lygą.
An Independent Disciplinary Commission has today expelled Southampton from the Sky Bet Championship Play-Offs after the Club admitted to multiple breaches of EFL Regulations related to the unauthorised filming of other Clubs’ training.
— EFL Communications (@EFL_Comms) May 19, 2026
In addition, the Club has received a… pic.twitter.com/VxyXFk48BA
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Pasirodo ne tokie jau ir šventieji
Oho,netikėta.2019 metais Leeds irgi panašiai pasielgė tačiau tada klubą nubaudė 200000 bauda.Si kartą ,jau griežta bausme
Oho,netikėta.2019 metais Leeds irgi panašiai pasielgė tačiau tada klubą nubaudė 200000 bauda.Si kartą ,jau griežta bausme
Pasirodo ne tokie jau ir šventieji
Pasirodo ne tokie jau ir šventieji
Oho,netikėta.2019 metais Leeds irgi panašiai pasielgė tačiau tada klubą nubaudė 200000 bauda.Si kartą ,jau griežta bausme
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą