Beprotiškas sezono finišas: "Inter" išsigelbėjo prieš dešimtyje likusį "Lazio" ir grįžta į ČL (VIDEO)

„Serie A“ sezonas užsibaigė tiesiog fantastiškai. Kovoje dėl ketvirtosios vietos ir kelialapio į kito sezono Čempionų lygą, dramatišką pergalę 3:2 iškovojo Milano „Inter“, kuri palaužė „Lazio“ futbolininkus.

„Inter“ ekipa privalėjo laimėti, bet kokiu kitu atveju ketvirtą vietą būtų iškovojusi „Lazio“.

Būtent „Lazio“ ekipa pirmoje išsiveržė į priekį, kai devintąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė „Inter“ futbolininkas Ivanas Perišičius.

Vis dėlto po dvidešimties minučių rezultatą išlygino Danilo D‘Ambrosio. Nepaisant to, iki pertraukos „Lazio“ spėjo pelnyti dar vieną savo įvartį, kurio autorius buvo Felipe Andersonas.

Po pertraukos užsikūrusi „Inter“ ekipa 78-ąją minutę išlygino rezultatą, kai 11m baudinį realizavo Mauro Icardo. O dar po dviejų minučių rezultatą persvėrė ir Matias Vecino.

„Lazio“ ekipa nuo 79-osios minutės žaidė dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvarytas Senadas Luličius. 93-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo ir ant atsarginių suolo buvęs šeimininkų žaidėjas.

„Inter“ ekipa į Čempionų lygą sugrįžta po šešerių metų pertraukos.

„Lazio“ 2:3 „Inter“
9‘ [1-0] I. Perišič (į savus vartus)
29‘ [1-1] D. D‘Ambrosio
41‘ [2-1] F. Anderson
78‘ [2-2] M. Icardi (11m baudinys)
81‘ [2-3] M. Vecino