Berbatovo įvartis lėmė "Man Utd" pergalę prieš "Middlesbrough" © Eurofootball.lt
Vienintelėse pirmadienio Anglijos "Premier" lygos XX turo rungtynėse "Man Utd" savo aikštėje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Middlesbrough".

Rungtynėse nuo pat pradžių dominavo šeimininkai, tačiau pirmajame kėlinyje jiems sunkiai sekėsi ieškoti kelių varžovų vartų link. Tiesa, 23 minutę arti tikslo buvo Cristiano Ronaldo, po kurio baudos smūgio kamuolys praskriejo pro pat vartų virpstą.

Prieš pat didžiąją pertrauką savo meistriškumą teko pademonstruoti ir "Middlesbrough" vartininkui Rossui Turnbullui, atrėmusiam galingą Wayne'o Rooney bandymą iš eigos.

Jau per teisėjo pridėtą laiką kilo nedidelis incidentas, kai svečių gynėjas Emanuelis Pogatetzas baudos aikštelėje grubiai už kaklo griebė saugui Cristiano Ronaldo. Arbitras šio epizodo nepastebėjo ir 11 metrų baudinio neskyrė, o abu futbolininkai, eidami rūbinių link, dar spėjo apsistumdyti.

Antrajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė "Man Utd". Visgi 63 minutę įvartis galėjo kristi būtent į šios komandos vartus, tačiau po perdavimo iš krašto smūgiuojant galva šiek tiek tikslumo pritrūko Tuncay'ui.

Ir 'raudonieji velniai' savo tikslą galiausiai pasiekė - 69 minutę po Michaelo Carricko perdavimo į baudos aikštelę Davidas Wheateris nesugebėjo išmušti kamuolio ir iš penkių metrų jį į tinklą pasiuntė Berbatovas.

Besibaigiant mačui dar keliskart pavojingai mušė Cristiano Ronaldo bei Park Ji Sungas, tačiau ir vienintelio bulgaro įvarčio pakako pratęsti "Middlesbrough" klubo aštuonių iš eilės nelaimėtų rungtynių serijai.

"Man Utd" tuo metu išliko trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir, turėdami du mačus atsargoje, nuo lyderio "Liverpool" atsilieka tik 7 taškais.

"%c00040" 1 - 0 "%c00053"
69' [1 - 0] Dimitar Berbatov