Berlyne – pirmasis "Bayern" sezono pralaimėjimas

Miuncheno „Bayern“ – duobėje. Vokietijos čempionai praėjusiame ture prarado pirmuosius taškus, o šiame patyrė ir pirmąjį pralaimėjimą. „Bayern“ išvykoje 0:2 nusileido Berlyno „Hertha“ klubui.

Su šiuo pralaimėjimu bavarai prarado vienvaldžio lyderio vaidmenį, kadangi ta pati „Hertha“ jau turi tiek pat taškų.

Negana to, „Bayern“ yra sužaidusi vienomis rungtynėmis daugiau negu Dortmundo „Borussia“ bei „Werder Bremen“. Šios dvi ekipos turi po 11 taškų ir jau šį savaitgalį gali pakilti į pirmąją „Bundesliga“ vietą.

Berlyne pirmasis įvartis krito po Jerome‘o Boatengo dovanėlės. Grubiai baudos aikštelėje prasižengęs gynėjęs užsidirbo 11m baudinį, kurio Manuelis Neueris atremti nesugebėjo. „Hertha“ į priekį išvedė Vedadas Ibiševičius.

O jau prieš pat pertrauką Ondrej Duda greitoje atakoje padvigubino „Hertha“ ekipos persvarą, kai 44-ąją minutę M. Neueris buvo priverstas ir vėl traukti kamuolį iš vartų.

„Bayern“ šiose rungtynėse kamuolį kontroliavo net 70% laiko ir atliko net 25 smūgius, kai „Hertha“ – 6. Vis dėlto įspūdinga statistika bavarams vaisių neatnešė.