Blankiai žaidusi Madrido "Atletico" išvykoje nusileido "Gijon" ekipai (VIDEO)

Šeštadienio vakarą Ispanijos pirmenybėse įvyks penkios trisdešimtojo turo dvikovos. Svarbius taškus šį vakarą prarado Madrido "Atletico" ekipa, kuri netikėtai išvykoje pralaimėjo "Sporting Gijon" ekipai.

Pirmąjame šeštadienio susitikime blankiai žaidusi Madrido "Atletico" išvykoje 1:2 turėjo pripažinti vienų iš pirmenybių autsaiderių "Sporting Gijon" futbolininkų pranašumą. Nors 29-ąją rungtynių minutę puikiui baudos smūgiu Antoine Griezmannas išvedė svečius į priekį, tačiau iki rungtynių pabaigos likus vienuolikai minučių, Antonio Sanabria atsilygino tuo pačiu ir taip pat baudos smūgiu išlygino rungtynių rezultatą.

Tuo "Atletico" problemos nesibaigė, o 89-ąją rungtynių minutę "Sporting Gijon" pelnė antrąjį įvartį ir taip privertė varžovus aikštę palikti be taškų. Įvartį šeimininkams pelnė Carlosas Castro. Verta pastebėti, jog per visą susitikimą "Atletico" į varžovų vartus smūgiavo vos keturis kartus, o į vartų plotą skriejo vienintelis smūgis, kuris virto įvarčiu.

Po šios nesėkmės "Atletico" ne tik dar labiau apsunkino savo galimybes dar pavyti "Barcelona", tačiau ir suteikė galimybę juos prisivyti Madrido "Real" ekipąi. Jei rytoj "Real" namuose nugalės "Sevilla", šias komandas skirs jau tik vienas taškas.

Kitose sekmadienio dvikovose "Las Palmas" išvykoje 1:0 nugalėjo "Real Sociedad", "Deportivo" namuose 2:1 įveikė "Levante", o "Granada" su "Rayo Vallecano" savo rungtynes baigė lygiosiomis - 2:2. Paskutinėje vakaro dvikovoje "Malaga" susitikimo pabaigoje išplėšė minimalią pergalę išvykoje 1:0 prieš "Real Betis" futbolininkus.

"Sporting Gijon" 2 - 1 "Atletico"
29' [0 - 1] A. Griezmann
79' [1 - 1] A. Sanabria
89' [2 - 1] C. Castro

"Granada" 2 - 2 "Rayo Vallecano"

11' [1 - 0] Y. El Arabi
45+2' [1 - 1] P. Hernandez
54' [2 - 1] Y. El Arabi (iš 11 metrų baudinio)
87' [2 - 2] Ze Castro

70' I. Success pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 0 - 1 "Las Palmas"

39' [0 - 1] W. Jose

13' J. Viera ("Las Palmas") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Deportivo" 2 - 1 "Levante"

43' [1 - 0] L. Alberto
50' [1 - 1] G. Rossi
85' [2 - 1] D. Marino (į savo vartus)

"Real Betis" 0 - 1 "Malaga"
82' [0 - 1] I. Camacho