Blėsta "Juventus" viltys patekti į Čempionų lygą © Eurofootball.lt
"Serie A" pirmenybėse ketvirtadienį buvo sužaistos vienerios XXX turo rungtynės, kuriose "Napoli" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė Turino "Juventus" vienuolikę.

"Senoji senjora" pirmoji įsiveržė į priekį, kai 7 minutę po baudos smūgio galva pasižymėjo po traumos į komandos rikiuotę sugrįžęs gynėjas Giorgio Chiellini.

Antrojo kėlinio pradžioje Jonathanas Zebina baudos aikštelėje sužaidė neleistinai prieš Fabio Quagliarellą ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, tačiau saugo Mareko Hamsiko smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Vis tik po trijų minučių tas pats Hamsikas po Quagliarellos perdavimo galva nuginklavo "Juventus" vartus gynusį Alexą Manningerį ir išlygino rezultatą.

71 minutę Hamsikas atsilygino komandos draugui Quagliarellai atlikdamas rezultatyvų perdavimą. "Napoli" pergalę susitikimo pabaigoje užtikrino Ezequielio Lavezzi įvartis.

Po šio pralaimėjimo "Juventus" ekipa nukrito į 7 vietą turnyrinėje lentelėje.

"Napoli" 3 - 1 Turino "Juventus"
7' [0 - 1] Giorgio Chiellini
51' [1 - 1] Marek Hamsik
72' [2 - 1] Fabio Quagliarella
88' [3 - 1] Ezequiel Lavezzi

48' Marek Hamsik "Napoli" nerealizavo 11 metrų baudinio