„Bologna“ išrašė skaudų antausį „Atalanta“ futbolininkams © ZUMAPRESS.com nuotr.

„Atalanta“ lenktynėse dėl Čempionų lygos pozicijų patyrė skaudų smūgį. Gasperini Del Piero auklėtiniai namuose rezultatu 2:0 nusileido „Bologna“ futbolininkams.

„Bologna“ abu savo įvarčius pasiekė antrame kėlinyje. 49 minutę svečius į priekį išvedė Nicola Sansone'as, o 86 minutę pergalę įtvirtino Riccardo Orsolini.

„Atalanta“ nerado savyje jėgų sugrįžti į mačą ir pripažino „Bologna“ ekipos pranašumą.

Šis pralaimėjimas „Atalanta“ ekipai reiškia, kad dabar komanda rikiuojasi šeštoje vietoje, o dviem laipteliais aukščiau vietoje esančio „AC Milan“ ją skiria keturi taškai. Tuo tarpu, „Bologna“ rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.