Brazil ijos rinktinės žaidėjas Rivaldo (%p02666) gali netrukus žaisti Anglijoje, "%c00050" klube.

Skelbiama, kad Rivaldo yra atvykęs į Mančesterį ir derasi su "Bolton". Vakar vienas klubo atstovų tai patvirtino: "Mūsų derybos su Rivaldo tęsiasi."

Nors transferų "langas" uždarytas, brazilas galėtų pasirašyti sutartį, nes jis neturi jokio kontrakto. Jo agentas Peteris Harrisonas BBC radijui sakė, kad derybos vis dar vyksta, ir tikimasi jas užbaigti per ateinančias dvi dienas, o žaidėjas norėtų dviejų metų kontrakto.

Rivaldo jau beveik du mėnesius yra be klubo. Vasario pabaigoje jis paliko Brazilijos klubą "Cruzeiro", kuriame sužaidė vienuolika rungtynių. Anksčiau, sausį brazilas nutraukė kontraktą su "%c00062", nes nepritapo Italijoje ir gavo mažai žaisti.

32 metų amžiaus žaidėjas, šventęs savo gimtadienį praėjusį pirmadienį, geriausius savo karjeros metus praleido atstovaudamas "%c00006". 1997 m. į šį klubą iš "%c00089" jis perėjo už 27 milijonus eurų, ir pirmąjį sezoną laimėjo Ispanijos čempionatą, Ispanijos taurę ir Europos Supertaurę. 1999 m. padėjęs "Barcai" laimėti lygą buvo išrinktas geriausiu pasaulio ir Europos žaidėju. 2002-ųjų pasaulio čempionate Rivaldo įmušė penkis įvarčius ir su Brazilija tapo pasaulio čempionu. Tą pačią vasarą "Barcelona" nutraukė su juo kontraktą, ir tai atvėrė kelią perėjimui į "Milan".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos