"Bordeaux" suspendavo vadovybei kritikos pažėrusį G. Poyetą

"Bordeaux" komandoje - sumaištis: sporto direktorius spaudos konferencijoje patvirtino, kad artėjančioms "Ligue 1" antrojo turo rungtynėms suspendavo vyriausiąjį komandos trenerį Gusą Poyetą.

Visas ažiotažas kilo po to, kai treneris po pergalingų Europos lygos rungtynių pažėrė kritikos klubo vadovybei. Jai kliuvo už tai, kad visiškai be trenerio žinios buvo parduotas 24-erių metų puolėjas Gaetanas Laborde.

"Aš esu nelaimingas, man tai blogiausia diena klube. Tai, ką padarė klubas su Gaetanu Laborde yra pasibaisėtina. Manau, kad mums ties tuo ir reikėtų sustoti. Nenorėjau, kad įvyktų šis sandoris, tačiau viskas buvo padaryta už mano akių.

Noriu pasikalbėti su savo agentu ir priimti sprendimą. Neįsivaizduoju, kuo viskas baigsis, tačiau aišku tai, kad nenoriu tęsti šio darbo", - atvirai kalbėjo G. Poyetas.

Klubas ilgai netruko sureaguoti į šiuos stratego pranešimus ir jį suspendavo. Prancūzijoje buvo kalbama, kad "Bordeaux" jį atleis, tačiau tada maištą prieš šį sprendimą surengė žaidėjai - jie atsisakė dalyvauti treniruotėje. Visgi, po maždaug valandos futbolininkai sugrįžo ir atliko savo pareigą.

G. Poeytas prie "Bordeaux" vairo stojo praėjusią žiemą.