"Borussia" atsidūrė iškritimo zonoje

Penkta dienio naktį Vokietijos Bundesligos pirmenybėse buvo sužaistos vienerios 27-ojo turo varžybos. Susitiko priešpaskutinę vietą užimantis Bielefeldo „Arminia“ klubas ir Dortmundo „Borussia“ ekipa. Kiek netikėtai pralaimėjimą patyręs „Borussia“ klubas nusirito į iškritimą į žemesniąją lygą lemiančią 16-ąją vietą.

„Arminia“ 1 – 0 „Borussia“
79‘ [1 – 0] Jonas Kamper

Po blankaus pirmojo kėlinio, aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir 55-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį, kai Arturo Wichniareko smūgį puikiai, viena ranka atmušė svečių vartų sargas Romanas Weidenfelleris. Po poros minučių „Arminia“ vėl sukėlė pavojų prie „Borussia“ vartų, bet galingą Heiko Westermanno smūgį dar kartą atrėmė vartininkas.

Vis dėlto visą mačą patikimai vartus gynęs R.Weidenfelleris likus dešimčiai minučių iki susitikimo pabaigos nesugebėjo atremti po keitimo pasirodžiusio Jonaso Kampero tolimo smūgio iš 20 metrų.

Po šios pergalės „Arminia“ futbolininkai turnyrinėje lentelėje pakilo dviem pozicijomis aukčiau, tuo tarpu vis labiau skęstantis „Borussia“ klubas nukrito į 16-ąją vietą, kuri sezono pabaigoje reiškia iškritimą į žemesniąją lygą.

Šeštadienį čempionato lyderiai Gelzenkircheno „Schalke“ klubas išvyks į Miuncheną, kur susikaus su 4-oje vietoje esančiu „Bayern“ klubu. Trimis taškais nuo lyderio atsiliekantis Brėmeno „Werder“ tą pačią dieną išvykoje egzaminuos „Cottbus“ vienuolikę.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos