„Borussia“ direktorius H. Watzke: „Žinau, kad „Real“ labai domisi E. Haalandu“ © REUTERS nuotr.

Pastaruoju metu Dortmundo „Borussia“ sporto direktorius Michaelas Zorcas ir klubo direktorius Hansas-Joachimas Watzke viešai pasidalino savo mintimis apie norvego Erlingo Haalando likimą Vokietijos klube. 

BVB direktorius H. Watzke atskleidė, kad puolėju labai rimtai domisi Madrido „Real“ klubas, kuris, žinoma, vis dar nori pas save pasikviesti ir kitą jaunąją žvaigždę Kylianą Mbappe. 

„Žinau, jog visi Europos klubai nori jo, įskaitant Madrido „Real“ klubą. Didžiulį dėmesį Madrido klubas patvirtino. Manau, kad vieną dieną Ispanijos lyga Erlingui būtų tinkamesnė, nei Anglijos lyga. Bendrai mes vis tiek tikimės, kad jis pasiliks“, – teigė „Borussia“ direktorius. 

H. Watzke taip pat pridėjo: „Didžiuočiaus jei vieną dieną Erlingas Haalandas laimėtų Čempionų lygą su Madrido „Real“ klubu. Tačiau įsivaizduoju, kaip Benzema jaustųsi (jei „Real“ įsigytų norvegą). 

Tuo tarpu, sportinius reikalus klube tvarkantis M. Zorcas teigė: „Norėtume, jog Haalandas liktų klube. Mes dar nepasidavėme – net dėl ekonominių priežasčių. 

„Mes taip pat suprantame, kad su tam tikromis sąlygomis Erlingas turi galimybę mus palikti“, – jau teigė „Borussia“ sporto direktorius. 

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...