"Borussia" fanų rūstybę užsitraukęs M. Hummelsas: jokio pokalbio apie pardavimą nebuvo (FOTO)

Devintą sezoną Dortmundo "Borussia" klubo garbę ginantis Matsas Hummelsas užsitraukė klubų sirgalių rūstybės, kai neva pasiprašė būti parduotas Miuncheno "Bayern" klubui.

Praėjusią savaitę Dortmundo ekipa išplatino oficialių pareiškimą, kuriame teigiama, kad 27-erių metų centro gynėjas pasiprašė būti parduotas bavarams. Vis dėlto vokietis nėra linkęs sutikti su šiais dabartinio klubo pareiškimas ir pareiškė, kad pranešimai yra "didelė nesąmonė".

"Aš nesu niekada niekam pasiūlęs savo paslaugų. Tai yra didžiausia nesąmonė, kokią kada nors esu girdėjęs", - po pergalės prieš "Wolfsburg" pareiškė gynėjas.

"Bayern" sporto direktorius taip pat pareiškė, kad M. Hummelsas su jais niekada nėra susisiekęs dėl galimo atvykimo.

"Galbūt Uli (Buvęs "Bayern" vadovas - red. past) mūsų teisingai nesuprato. Mes beldėmės į jų duris, o ne Hummelsas į mūsų. Matsas mums dar nieko neatsakė, tačiau jam davė laiko pagalvoti, ar jis galėtų save įsivaizduoti "Bayern" klube", - teigė Karlas-Heinzas Rummenigge.

Nors pats M. Hummelsas dar nėra tikras dėl savo tolimesnės ateities, tačiau BVB fanai jau davė užuominą, kad komandos kapitonas čia yra nebelaukiamas: "Kapitonas palieka laivą. Kuo greičiau, tuo geriau."

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos