"Borussia" ir "Real" šventė pergales savo grupėje, "Juventus" dešimtyje palaužė "Lyon" (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios E-H grupių trečiojo turo rungtynės.

F grupės lyderė Dortmundo "Borussia" išvykoje susikovė su Lisabonos "Sporting". Dar pirmajame kėlinyje pelnyti du įvarčiai nulėmė "geltonai juodų" pergalę rezultatu 2-1.

Į priekį svečiai iš Vokietijos įsiveržė 9-ąją minutę, kai puikų įvartį pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas. Pranašumą "geltonai juodi" padidino pirmojo kėlinio pabaigoje - nuostabų įvartį pelnė jaunasis Julianas Weiglas.

67-ąją minutę šeimininkai sušvelnino atsilikimą ir sugrąžino intrigą šioje dvikovoje, tačiau per likusį laiką pasiekti išlyginamojo įvarčio jiems taip ir nepavyko.

Kitose šios grupės rungtynėse Madrido "Real" klubas be didesnio pasipriešinimo rezultatu 5-1 nugalėjo Varšuvos "Legia". Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Garethas Bale'as, Alvaro Morata, Marco Asensio, Lucas Vazquezas ir į savus vartus pasižymėjęs Jadlowiecus.

E grupėje Lėverkuzeno "Bayer" namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Londono "Tottenham", o "Monaco" rungtynių pabaigoje išplėšė tašką prieš Maskvos CSKA. Su 5 taškais Monako ekipa lieka pirmoje vietoje, o tašku atsilieka ir pozicija žemyn yra "Spurs".

G grupėje pergalių seriją iki trijų pratęsė "Leicester City" ekipa. Riyado Mahrezo įvartis nulėmė pergalę prieš "Kobenhavn". Tuo tarpu "Porto" išvykoje po ataklios kovos nugalėjo "Club Brugge" ir priartėjo prie antros pozicijos.

H grupėje įvyko dar viena intriguojanti akistata. Turino "Juventus" išvykoje grūmėsi su "Lyon" ir tik antroje rungtynių pusėje pelnė pergalingą įvartį.

35-ąją minutę prancūzai galėjo įsiveržti į priekį, tačiau nesenstantis Gianluigi Buffonas atrėmė 11 metrų baudinį. Be to, antrojo kėlinio pradžioje "Juve" liko dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo saugas Maurio Lemina.

Vis dėlto "Juventus" nepalūžo ir nuostabus Juano Cuadrado įvartis 76-ąją susitikimo minutę atnešė antrąją pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

Koją į koją su Italijos čempionais žygiuojanti "Sevilla" minimaliu skirtumu pranoko Zagrebo "Dinamo" ir išlieka tarp grupės lyderių.

E grupė

"Bayer" 0 - 0 "Tottenham"

CSKA 1 - 1 "Monaco"
34' [1 - 0] L. Traore
87' [1 - 1] B. Silva

F grupė

"Real Madrid" 5 - 1 "Legia"
16' [1 - 0] G. Bale
20' [2 - 0] T. Jodlowiec (į savus vartus)
22' [2 - 1] M. Radovič (11 m. baudinys)
37' [3 - 1] M. Asensio
68' [4 - 1] L. Vazquez
84' [5 - 1] A. Morata

"Sporting" 1 - 2 "Borussia"
9' [0 - 1] P. Aubameyang
43' [0 - 2] J. Weigl
67' [1 - 2] B. Cesar

G grupė

"Club Brugge" 1 - 2 "Porto"
12' [1 - 0] J. Vossen
68' [1 - 1] M. Layun
90+3' [1 - 2] A. Silva (11 m. baudinys)

"Leicester City" 1 - 0 "Kobenhavn"
40' [1 - 0] R. Mahrez

H grupė

"Zagreb" 0 - 1 "Sevilla"
37' [0 - 1] S. Nasri

"Lyon" 0 - 1 "Juventus"
76' [0 - 1] J. Cuadrado
35' A. Lacazette ("Lyon") nerealizavo 11 m. baudinio
54' A. Lemina ("Juventus") pašalintas iš aikštės