"Borussia" ir "Wolfsburg" - Vokietijos taurės pusfinalyje (VIDEO)

Vėlyvą antradienio vakarą Vokietijoje buvo sužaistos dvejos šalies taurės ("DFB Pokal") ketvirtfinalio rungtynės.

Dortmundo "Borussia" namų arenoje susigrūmė su "Hoffenheim". 90 minučių šioms komandoms neužteko ir tik po pratęsimo "geltonai juodi" iškovojo pergalę rezultatu 3-2.

19-ąją minutę Nevenas Subotičius išvedė Dortmundo ekipą į priekį, tačiau iki 28 minutės "Hoffenheim" sugebėjo rezultatą persverti jų naudai - 1:2.

Vis dėlto, 57-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas pelnė išlyginamąjį įvartį, kuris nulėmė pratęsimą. Jame netrūko kovos, tačiau 108 minutę "Borussia" kapitonas Sebastianas Kehlas pelnė įvartį, garantavusį Vokietijos vicečempionų pergalę bei patekimą į pusfinalį.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę iškovojo ir į Vokietijos taurės pusfinalį pateko "Wolfsburg" futbolininkai, iš kovos dėl titulo eliminavę "Freiburg" klubą.

"Borussia" 3 - 2 "Hoffenheim"

19' [1 - 0] N.Subotič

21' [1 - 1] K.Volland

28' [1 - 2] R.Firmino

57' [2 - 2] P.Aubameyang

108' [3 - 2] S.Kehl

"Wolfsburg" 1 - 0 "Freiburg"

72' [1 - 0] R.Rodriguez (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=uoQPDSHK7IF8Q9ZX" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>