„Borussia“ išvykoje susitvarkė su „Stuttgart“ pasipriešinimu © JumpStory nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Stuttgart“ vienuolikę.

6 rungtynių minutę Dortmundo ekipos saugas Giovanni Reyna patyrė sunkią traumą ir turėjo palikti aikštę. Tačiau jį pakeitęs Julianas Brandtas pasinaudojo galimybe ir jau 12 minutę išvedė savo komandą į priekį. Po puikios komandinės atakos vokietis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir rezultatas tapo 1:0.

Už keletos akimirkų šeimininkai turėjo progą išlyginti rezultatą. Tačiau iš dėkingos padėties Orelis Mangala buvo netikslus ir jo smūgis skriejo virš vartų.

Antrame kėlinyje „Borussia“ pasiekė dar vieną įvartį. Dublį į savo sąskaitą įsirašęs Julianas Brandtas galingu smūgiu iš toli nuginklavo priešininkų vartininką.

Po šios pergalės Rose Marko auklėtinius nuo pirmoje vietoje esančio Miuncheno „Bayern“ skiria 6 taškai. Tiesa, čempionato lyderiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.