"Borussia" namuose sužaidė lygiosiomis su "Hertha" (VIDEO)

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse startavo 7-asis turas.

Pirmoji dvikova įvyko "Signal Iduna Park" stadione, kuriame susigrūmė savo žiūrovų palaikoma Dortmundo "Borussia" prieš Berlyno "Hertha". Po atkaklios kovos nugalėtojas nepaaiškėjo - komandos išsiskyrė lygiosiomis 1-1.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau svečiai iš Vokietijos sostinės jau antrojo kėlinio pradžioje įgijo pranašumą. 51-ąją minutę "Hertha" į priekį išvedė Valentinas Stockeris.

"Geltonai juodi" dar labiau pradėjo spausti varžovus ir 77-ąją minutę turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Pierrui-Emerickui Aubameyangui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Vis dėlto puolėjas jau po trijų minučių ištaisė savo klaidą ir po Ousmane Dembele perdavimo pelnė įvartį. Per likusį laiką įvarčių taip ir nepelnė nei viena komanda, tačiau po raudoną kortelę prieš save išvydo Emre Moras ir V. Stockeris.

"Hertha" su 14 taškų lieka antroje vietoje, o "Borussia" nuo jų atsilieka minimaliu skirtumu. Turnyrinės lentelės lyderiu su 16 taškų išlieka Miuncheno "Bayern" klubas.

"Borussia" 1 - 1 "Hertha"
51' [0 - 1] V. Stocker
80' [1 - 1] P. Aubameyang
77' P. Aubameyang ("Borussia") nerealizavo 11 m. baudinio
84' E. Mor ("Borussia") pašalintas iš aikštės
90' V. Stocker ("Hertha") pašalintas iš aikštės