"Borussia" nesunkiai pateko į Vokietijos taurės pusfinalį (VIDEO)

Prieš artėjančias UEFA Čempionų lygos dvikovas Vokietijoje buvo sužaistos paskutinės "DFB Pokal" ketvirtfinalio rungtynės.

Dortmundo "Borussia" ir "Lotte" klubų akistata turėjo įvykti prieš kelias savaites, tačiau dėl prastų oro sąlygų ir aikštės kokybės rungtynės buvo atidėtos iki šiandien.

"Geltonai juodi" pirmajame kėlinyje įvarčių nepasiekė, tačiau per kitas 45 minutes juokauti nebuvo nusiteikę ir šventė pergalę rezultatu 3-0.

57-ąją minutę svečius į priekį išvedė Christianas Pulisičius, o pranašumą po devynių minučių padidino Andre Schurrle. Galutinis taškas buvo padėtas 83-ąją minutę, kai pasižymėjo Marcelas Schmelzeris.

"Borussia" Vokietijos taurės pusfinalyje susikaus su Miuncheno "Bayern", o kitoje pusfinalio poroje dėl galimybės žaisti finale kausis "Gladbach Borussia" ir Frankfurto "Eintracht".