"Borussia" neturėjo vargo su "Eintracht", "Schalke" nusileido "Augsburg" ekipai (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse baigėsi 16-ojo turas.

"Signal Iduna Park" stadione susigrūmė Dortmundo "Borussia" ir Frankfurto "Eintracht". Thomo Tuchelio vadovaujami "geltonai juodi" be didesnio vargo rezultatu 3-1 nugalėjo svečius.

Frankfurto ekipa 6-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau "Borussia" po greito įvarčio nepasimetė ir intensyviai spaudė varžovus. 24-ąją minutę Henrikhas Mkhitaryanas išlygino rezultatą, o 57-ąją minutę klaidą ištaisęs, kai 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išvedė šeimininkus į priekį.

Trečiasis įvartis krito 61-ąją minutę, kai puikiai kampinį įžaidusi BVB leido pasižymėti komandos kapitonui Matsui Hummelsui, o galutinis taškas buvo padėtas 86-ąją minutę įmušus Adrianui Ramosui.

"Borussia" su 38 taškais lieka antroje vietoje, o nuo lyderio juos ir toliau skiria 5 taškai.

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti savo žiūrovų akivaizdoje žaidusios "Augsburg" ekipos pranašumą.

"Borussia" 4 - 1 "Eintracht"

6' [0 - 1] A. Meier

24' [1 - 1] H. Mkhitaryan

57' [2 - 1] P. Aubameyang

61' [3 - 1] M. Hummels

86' [4 - 1] A. Ramos

44' S. Medojevič ("Eintracht") pašalintas iš aikštės

45' P. Aubameyang ("Borussia") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8159293" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Augsburg" 2 - 1 "Schalke"

34' [1 - 0] J-H. Hong

70' [1 - 1] S. Kolasinač

90' [2 - 1] Caiuby