"Borussia" palaužė "Hannover" vienuolikę, "Bayer" - "Schalke" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos šešerios 26-ojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia" futbolininkai, kurie po permainingos kovos rezultatu 2-3 palaužė "Hannover" vienuolikę.

Pierre'as-Emerickas Aubameyangas "geltonai juodus" į priekį išvedė 19-ąją minutę, tačiau po 12 minučių Larsas Stindlis išlygino rezultatą.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje "Borussia" demonstravo pranašumą ir 61-ąją minutę įgijo dviejų įvarčio pranašumą, kai po sykį pasižymėjo Shinji Kagawa ir tas pats P.Aubameyangas.

82-ąją minutę "Hannover" sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau lygiųjų jiems pasiekti nepavyko ir "Borussia" po pergalės Vokietijos pirmenybėse išlieka dešimtoje vietoje.

Taip pat pergales iškovojo "Freiburg" ir "Stuttgart" klubai, o lygiosiomis pasibaigė susitikimai tarp "Paderborn" - "Hoffenheim" ir "Koln" - "Werder" vienuolikių.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" minimaliu skirtumu nusileido Lėverkuzeno "Bayer" vienuolikei. Nugalėtojams lemiamą įvartį pelnė Karimas Bellarabi.

"Hannover" 2 - 3 "Borussia"

19' [0 - 1] P.Aubameyang

31' [1 - 1] L.Stindl

58' [1 - 2] S.Kagawa

61' [1 - 3] P.Aubameyang

82' [2 - 3] L.Stindl

"Freiburg" 2 - 0 "Augsburg"

71' [1 - 0] J.Schmid

84' [2 - 0] N.Petersen

"Koln" 1 - 1 "Werder"

27' [0 - 1] D.Selke

88' [1 - 1] N.Lehmann (11m. baudinys)

"Paderborn" 0 - 0 "Hoffenheim"

65' E.Bicakcič ("Hoffenheim") pašalintas iš aikštės

"Stuttgart" 3 - 1 "Eintracht"

51' [0 - 1] H.Seferovič

63' [1 - 1] D.Ginczek

66' [2 - 1] D.Ginczek

81' [3 - 1] A.Maxim

"Schalke" 0 - 1 "Bayer"

35' [0 - 1] K.Bellarabi

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=vHYsJI8k3zrRNxQI" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>