"Borussia" patvirtino, kad M. Hummelsas išreiškė norą prisijungti prie "Bayern"

Dortmundo "Borussia" vasarą greičiausiai praras ilgametį savo komandos centro gynėjas Matsą Hummelsą. "Geltonai juodi" oficialioje svetainėje patvirtino, kad futbolininkas klubui nurodė apie savo norą vasarą persikelti į Miuncheno "Bayern".

27-erių metų gynėjas su persikėlimu į "Bayern" yra siejamas jau ne vienus metus. Vis dėlto futbolininko noro neužteks ir bavarai turės gerokai pakrapštyti savo piniginę.

"Matsas Hummelsas informavo mus apie savo norą palikti komandą šią vasarą ir prisijungti prie lygos konkurentų Miucheno "Bayern", - rašoma oficialioje BVB svetainėje.

"Borussia" nori pridurti, kad Hummelso pardavimas bus svarstomas tik tuo atveju, jei bus pasiūlytas neeilinės vertės pasiūlymas. Šiuo metu iš konkurentų pusės nebuvo jokio formalaus pasiūlymo.

Klubas norėtų pabrėžti, kad Matsas Hummelsas, kaip ir keletas kitų "Borussia" žaidėjų, neturi savo kontrakte išpirkos sumos. Šiuo metu žaidėjas techniškai klubui yra įsipareigojęs iki 2017 metų birželio 30 dienos", - rašo BVB.

M. Hummelsas "Borussia" komandoje rungtyniauja nuo 2008 metų. Prieš tai gynėjas gynė "Bayern" garbę ir yra šio klubo auklėtinis.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos