"Borussia" po permainingos kovos žengė į Vokietijos taurės finalą (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku Vokietijoje buvo sužaistos antrasis šalies taurės pusfinalis.

Dėl vietos žaisti "DFB Pokal" turnyro finale antrajame pusfinalyje susikovė Miuncheno "Bayern" prieš Dortmundo "Borussia". Po permainingos kovos "geltonai juodi" rezultatu 3-2 nugalėjo praėjusio sezono turnyro nugalėtojus ir žais finale.

19-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - po neatsargaus Javi Martinezo žaidimo Marco Reusas nubaudė savo žiūrovų akvaizdoje žaidusių bavarų vartus.

Vis dėlto jau 28-ąją minutę gynėjas iš Ispanijos ištaisė savo klaidą - pasiekė išlyginamąjį įvartį po kampinio. Lyg to būtų negana, 41-ąją minutę "Borussia" jau atsilikinėjo - po puikaus Francko Ribery perdavimo pasižymėjo Matsas Hummelsas.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Dortmundo pasiduoti nebuvo linkę ir sugebėjo pasiekti du įvarčius, kurie juos išvedė į turnyro finalą.

69-ąją minutę rezultatą smūgiu galva išlygino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, o jau 74-ąją minutę puikų pergalingą įvartį individualaus meistriškumo dėka pasiekė Ousmane Dembele.

"Bayern" ekipai šis sezonas gana nenusisekė - greičiausiai bus iškovotas tik Vokietijos "Bundesliga" titulas.

"Borussia" Vokietijos taurės finale susigrums su Frankfurto "Eintracht". Rungtynės dėl turnyro trofėjaus Berlyno stadione įvyks gegužės 27-ąją dieną.

"Bayern" 2 - 3 "Borussia"
19' [0 - 1] M. Reus
28' [1 - 1] J. Martinez
41' [2 - 1] M. Hummels
69' [2 - 2] P. Aubameyang
74' [2 - 3] O. Dembele

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10313065" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

"Bayern": Ulreich, Lahm, Martinez, Hummels, Alaba, Alonso, Vidal, Robben, Thiago, Ribéry, Lewandowski.

"Borussia": Bürki, Piszczek, Sokratis, Bender, Schmelzer, Weigl, Guerreiro, Dembélé, Castro, Reus, Aubameyang.