"Borussia" rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 7-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" namų arenoje susigrūmė su lygos naujokais "Darmstadt" futbolininkais. "Geltonai juodi" mačo pabaigoje išleido pergalę iš rankų ir sužaidė lygiosiomis 2-2.

17-ąją minutę svečiai po Marcelo Hellerio įvarčio įsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje pelnyti du Pierre'o-Emericko Aubameyango įvarčiai leido "Borussia" įsiveržti į priekį.

Vis dėlto šio pranašumo iki susitikimo pabaigos Dortmundo vienuolikei nepavyko išsaugoti ir tikslus 90-ąją minutę Aytaco Sulu smūgis nulėmė lygiąsias.

Po lygiųjų "Borussia" išlieka antroje vietoje, tačiau nuo lyderio Miuncheno "Bayern" jie atsilieka 4 taškais.

Kitose rungtynėse žiūrovai taip pat išvydo lygiąsias - Frankfurto "Eintracht" namuose rezultatu 1-1 išsiskyrė taikiai su Berlyno "Hertha".

"Borussia" 2 - 2 "Darmstadt"

17' [0 - 1] M.Heller

63' [1 - 1] P.Aubameyang

71' [2 - 1] P.Aubameyang

90' [2 - 2] A.Sulu

"Eintracht" 1 - 1 "Hertha"

22' [1 - 0] A.Meier

82' [1 - 1] V.Darida

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7997130" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>