"Borussia" Vokietijoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės (VIDEO)

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 21-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Mainz" futbolininkais. Permainingose rungtynėse Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 4-2 pranoko svečius.

Pirmieji į priekį jau 1-ąją rungtynių minutę įsiveržė "Mainz" futbolininkai, kai pasižymėjo Elkinas Soto. Vis dėlto 49-ąją minutę Nevenas Subotičius galva po kampinio išlygino rezultatą.

55-ąją minutę "geltonai juodi" jau pirmavo, kai po puikaus Kevino Kamplo perdavimo pasižymėjo Marco Reusas. Deja, bet šeimininkai persvara ilgai nesidžiaugė ir vos po minutės "Mainz" išlygino rezultatą.

Prie "Mainz" vartų "Borussia" ir toliau kūrė pavojingas atakas. 71-ąją minutę viena jų virto įvarčiu, kai nuostabų perdavimą atliko M.Reusas ir kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Nuri Sahinas, pasižymėjęs 78-ąją minutę. Vokietijos vicečempionams tai buvo antra pergalė iš eilės, o "Bundesliga" pirmenybėse jie pakilo į 14-ąją poziciją.

"Borussia" 4 - 2 "Mainz"

1' [0 - 1] E.Soto

49' [1 - 1] N.Subotič

55' [2 - 1] M.Reus

56' [2 - 2] Y.Malli

71' [3 - 2] P.Aubameyang

78' [4 - 2] N.Sahin