"Borussia" Vokietijos čempionatą pradėjo su trenksmu - sutriuškino "Gladbach" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 1-ojo turo rungtynės.

Laukiamiausia dvikova įvyko Dortmunde, kur savo žiūrovų palaikoma "Borussia" santykius aiškinosi su Monchengladbacho "Borussia" klubu. "Geltonai juodi" sezoną pradėjo įspūdingai ir rezultatu 4-0 sutriuškino svečius.

15-ąją minutę pirmasis Dortmundo ekipą į priekį išvedė Marco Reusas, o dar iki pirmojo kėlinio pabaigos Pierre'o-Emericko Aubameyango ir Henrikho Mkhitaryano pelnyti įvarčiai leido džiaugtis trijų įvarčių pranašumu.

Antrajame kėlinyje į "Signal Iduna Park" stadioną susirinkę žiūrovai nebeišvydo tiek įvarčių , o galutinį tašką dar 50-ąją minutę padėjo tas pats H.Mkhitaryanas.

Kitose rungtynėse taip pat pergales pasiekė Berlyno "Hertha", Lėverkuzeno "Bayer", "Ingolstadt" ir Gelzenkircheno "Schalke". Tik tarp "Darmstadt" ir "Hannover" klubų buvo užfiksuotos lygiosios 2-2.

"Borussia" 4 - 0 "Gladbach"

15' [1 - 0] M.Reus

21' [2 - 0] P-E.Aubameyang

33' [3 - 0] H.Mkhitaryan

50' [4 - 0] H.Mkhitaryan

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7899760" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Augsburg" 0 - 1 "Hertha"

48' [0 - 1] S.Kalou (11m. baudinys)

45' R.Bobadilla ("Augsburg") pašalintas iš aikštės

66' R.Beerens ("Hertha") pašalintas iš aikštės

"Bayer" 2 - 1 "Hoffenheim"

5' [0 - 1] S.Zuber

45' [1 - 1] S.Kiessling

71' [2 - 1] J.Brandt

"Darmstadt" 2 - 2 "Hannover"

31' [1 - 0] M.Heller

48' [1 - 1] C.Benschop

54' [2 - 1] M.Heller

62' [2 - 2] A.Sulu (į savus vartus)

59' M.Erdinč ("Hannover") nerealizavo 11m. baudinio

"Mainz" 0 - 1 "Ingolstadt"

66' [0 - 1] L.Hinterseer

"Werder" 0 - 3 "Schalke

34' [0 - 1] T.Gebre Selassie (į savus vartus)

68' [0 - 2] M.Choupo-Moting

85' [0 - 3] K-J.Huntelaar